In deze podcast lees ik deze tekst helemaal voor, want ik onderschrijf de inhoud ook. Het is belangrijk om te beseffen dat je met NLP-tools en hypnose technieken hele mooie dingen kunt doen voor mensen, maar dat diezelfde instrumenten ook ingezet kunnen worden om angst te zaaien of mensen te controleren. En dat is wat een aantal collega’s en ikzelf ervaren in de huidige tijd en door de manier veel technieken nu worden gebruikt.
Als je die kennis niet hebt, is het moeilijk om dat te zien. Vandaar vandaag deze tekst. Want het maakt in onze ogen niet uit wat jouw standpunt is, als je maar de gelegenheid hebt om bewust te kiezen voor wat voor jou goed voelt. En helaas is dat veel minder vaak het geval dan je nu misschien nog denkt.
Veel luisterplezier!!!
Shownotes #107
De volledige tekst kun je ook nalezen via deze pagina:
https://www.viruswaanzin.be/post/een-zaal-vol-naakte-mensen
Ik ben heel benieuwd naar je reactie op de tekst van Yvette. Ik lees het graag onderaan deze pagina.
Plato’s allegorie van de grot:
Kraak je brein open met de Magische Hypnose Audio De Hele Olifant (deze week van 50 euro voor 10 euro):

Iedereen heeft zijn eigen waarheid. Na het beluisteren van de podcast van vandaag kun je je afvragen in hoeverre dit trouwens jouw eigen waarheid is of dat je gemindcontrolled bent. Als je heel erg overtuigd bent van jouw waarheid, kan dat op den duur leiden tot het verlies van verbinding. Immers, wie zegt dat wat jij voor waar houdt, ook écht de absolute waarheid is? En hoe voelt het om zo halsstarrig aan een bepaalde visie te willen vasthouden? Ontspannen of verkrampt?
Dat laatste is ronduit ongezond en heeft niet alleen negatieve impact op jou en jouw welzijn, maar bijvoorbeeld ook op jouw relaties. Wil jij meer open minded worden? Leren om ook dingen van een andere kant te bekijken? Je leren open te stellen voor verandering? Deze audio gaat je hier absoluut bij helpen. Beluister m zo vaak je wilt en ervaar elke keer weer nieuwe inzichten.
Je kunt deze audio vandaag bestellen voor 10 ipv 50 euro!
Je ontvangt dan ook de speciale tekening van Jenny Hoekstra die de werking van de audio versterkt. Jenny’s tekeningen versterken namelijk de werking van mijn audio’s. Ze zijn er energetisch volledig op afgestemd.
Klik hier voor meer informatie en om deze audio te bestellen.
Kortingscode: lockdown
ACTUEEL
Hoe shift je "je shit" 😉 en maak je jezelf vrij?
We leven in een ongekend bijzondere tijd. Als je regelmatig naar mijn podcast luistert, dan weet je dat ik daar veel over deel.
Alles wat momenteel oogt als rampzalig, chaotisch en ongewenst, heeft wel degelijk een hoger doel. Het dient iets prachtigs. We leven namelijk NU in de tijd waarin jij en ik getuige zijn van een bewustwordingsshift van de mensheid op aarde.
Nooit eerder is dit gebeurd. Dat we gewoon tijdens ons leven zo'n gigantische sprong maken. We zitten nu middenin de chaos. Verdeeldheid, vijandigheid, angst. Naarstig op zoek naar veiligheid. Maar daarin stappen velen in de valkuil door die veiligheid buiten zichzelf te zoeken.
Hoe komt dat, dat we zo buiten onszelf zoeken? Omdat we in ons leven ervaringen hebben gehad die ons het gevoel hebben gegeven dat we in onszelf niet veilig zijn.
Dat we niet goed genoeg zijn, geen liefde verdienen, te weinig kennis hebben, er niet bij horen en ga zo maar door. Achter elke angst schuilt een onverwerkt trauma. Nou klinkt dit heel heftig, maar als je weet hoe je dit kunt helen, zul je ontdekken dat dit op een veel elegantere en snellere manier kan dan je nu misschien denkt.
Veel mensen zijn ten onrechte bang voor hun demonen. Waar je echt bang voor zou mogen zijn is voor de gevolgen als je voor ze blijft weglopen. Want dan beheersen ze je leven. En als je ze aankijkt, bevrijd je jezelf.
Heb je hulp nodig bij dit proces? Wil je leren hoe je kunt stoppen nog langer beheersd te worden door al die programmeringen en conditioneringen die levensecht voelen, maar als je ze aankijkt dromen blijken te zijn die gemakkelijk vervliegen?
Mail mij dan en ik laat je weten hoe ik jou in je proces kan ondersteunen: astrid@zoninjeleven.nl
Sluit je aan bij de Zon in je Leven Podcast Community en ontvang dit audiobook
PRIMA is Perfect
Jij bent Perfect
En als je dat leert v o e l e n
Schijnt de Zon
Iedere dag!Zo start ik meestal mijn podcast. Sinds juni 2018 maak ik vrijwel wekelijks een nieuwe aflevering, soms vaker. Ik vind het belangrijk om je te doen beseffen dat alles staat en valt met echt durven voelen wat er in je omgaat. Onder ogen durven zien dat je last hebt van angst en onzekerheden (perfectionisme). Dat leren voelen. En daar helemaal oké mee leren zijn. Voor velen een enorme uitdaging! Want we worden geprogrammeerd om vooral vanuit onze ratio te leven en onze gevoelens en emoties te begraven.
Ik laat jou graag via mijn persoonlijke verhalen en ervaringen zien (of beter gezegd horen in dit geval) op hoeveel vlakken jij het jezelf moeilijk maakt in je leven. En hoe het anders kan.
Wil jij al luisterend bewuster worden? Zowel van jezelf, wie jij bent, maar ook van wat er momenteel allemaal speelt in de wereld en wat jouw plek binnen dat geheel is? Abonneer je dan nu op mijn podcast en mis geen aflevering!

Astrid vertelt vanuit eigen ervaring en opgelopen 'averij' wat maakt dat het nét is alsof er een bekende tegen je praat. Helder, verrijkend en boeiend, temeer omdat de benadering vanuit een bepaalde (zoekende) gelijkwaardigheid wordt ingesproken. Niet vanuit 'de juf vertelt'. Een gezamenlijke zoektocht die gedurende het leen op elk moment bijgesteld kan worden.
Ik kan mij hele vinden in het gesprek en de brief die jij deelde. Ik luister naar veel meer dingen, daar word ik ook rustiger van.
Fijne jaarwisseling en alle goeds voor 2021.
Psycholigische beinvloeding.
Van alle tijden en overal gebruikt.
Ook jij gebruikt het door :
“koop nú met de kortingscode.
Deze kortingscode is slecht tijdelijke geldig!
Dus grijp nú deze unieke kans”
Soms is het ook nodig om mensen ergens van te doordringen.
Hoi Sefanja,
Je hoeft me nergens van te doordringen.
Ik doe dit bewust. Ik zeg ook niet dat ik dit niet doe. Sterker nog, heb je #108 al geluisterd?
En ik denk dat de mensen die nu mijn audio hebben gekocht voor 10 euro ipv 50 euro heel blij zijn met deze korting.
Die ze hebben gekocht vanwege de korting. En anders niet zouden hebben gedaan. Ook niet als deze altijd 10 euro was.
Dus het gaat wat mij betreft om de intentie eronder.
Maar ook daarover mogen we van mening verschillen.
Dank voor je reactie! ☼☼
Reactie op podcast 107:Beweren jullie dat de pandemie er niet is? Of begrijp ik dit verkeerd? Er sterven toch nog dagelijks meer mensen dan normaal het geval is? Ik ken mensen die ziek zijn geweest en die er nog steeds last van hebben. En ja dat hoor je normaal ook maar niet in de mate zoals nu. Ik vind deze podcast wel heel erg gewaagd. Er wordt de suggestie gewekt dat alles wat de media verteld een leugen is.
Dat is nou precies de bedoeling van deze podcast Sonja, en ja dat is gewaagd. We willen mensen aan het denken zetten omdat we weten hoe gemakkelijk het is om mensen te ‘bedonderen’.
Het gebeurt elke dag, elk moment. En als je het ziet, kun je het niet meer niet zien.
Mensen die het niet zien, worden soms boos/verontwaardigd.
Dat is heel logisch. Hier gaat ook het sprookje over van De Hele Olifant, waar ik een hypnose audio over heb opgenomen.
Google maar eens op dat sprookje en verdiep je er eens in. Dan zie je hoe bijna iedereen zich begraaft in zijn eigen waarheid.
(Daar gaat podcast 108 ook over.)
Zonnige groet,
Astrid
PS: Geloof mij niet. Ik wil je alleen maar aan het denken zetten en je wereldbeeld opschudden. Dat is nu eenmaal mijn taak.
Als dat je niet past, ook helemaal goed. ☼☼